Komunitný coworking

V Kultúrno-spoločenskom centre na ulici Obrancov mieru 2 v mestskej časti Košice-Sever vznikol prvý košický komunitný coworking. Voláme ho Sevila. Momentálne funguje v utorky a štvrtky od 9:00 – 12:00. Ak máte záujem toto zdieľané pracovisko, detskú herňu a klubovňu využívať, ozvite sa nám.

Vznik coworkingu sme iniciovali v zime 2021. V „Kulturáku“ na poschodí boli už dlhšie voľné priestory, ktoré Mestská časť Košice-Sever vymaľovala a pripravila na používanie. Náš nápad urobiť tam komunitné pracovisko, kde rodičia budú môcť pracovať a ich deti sa hrať a socializovať bol pozitívne prijatý a začali sme pracovať na úprave a zariadení priestorov. Komunitný coworking sme otvorili v júni 2022.

V komunitnom coworkingu je jedna veľká pracovňa hneď vedľa detskej herne a jedna tichá pracovňa kde je možné nerušene pracovať. Vo vybavenej kuchynke si môžete pripraviť kávu, čaj alebo niečo na zjedenie. Triedime odpad a snažíme sa o čo najviac bezodpadové pracovisko.

 

Deň otvorených dvetí v Sevile so sprievodným programom a grilovačkou.

Share:

Project Description

Portfolio Item comes with additional descrition & details fields. Descritpion field supports shortcodes and some allowed HTML like: Links, Blod Texts Paragraphs and etc. All details below are added from your dashboard, for each post individuallynt pulvinar viverra enim id fringilla. Interdum et malesuada fames ac ante ipsum primis in faucibus. Duis non eros pharetra est aliquet volutpat nec sed libero. Mauris a mauris id risus finibus feugiat. Cras malesuada a libero.

Details

Iné projekty a aktivity