SWAP na dvore

Previous

Swap sa na dvore konal prvý krát minulú jeseň. Tohtoročný (2022) sme spojili s trhom výrobkov umelkýň a umelcov, pestovateľov a výrobcov muštu a vína. Za celý deň sa na ňom vymenilo viac ako 300 ľudí. Veľmi sa z toho tešíme.

SWAP organizujeme dvakrát ročne, vždy na jar a na jeseň. Pomaly sa stáva tradíciou. Je najmä o komunite, vzájomnej pomoci, šetrení zdrojov prírody, ale aj o občianskej angažovanosti. Pravidelné dvorné swapy sú priestorom pre výmenu vecí, ale aj starostlivosť o seba navzájom, o ľudí vo vylúčených komunitách, o životné prostredie a planétu. Oblečenie, topánky a iné doplnky, ktoré si návštevníci/čky nevymenia putujú starostlivo zabalené k ľuďom, ktorí materiálne strádajú a to vďaka našej spolupráci zo skvelou organizáciou ETP Slovensko.

 

Previous Share:

Project Description

Portfolio Item comes with additional descrition & details fields. Descritpion field supports shortcodes and some allowed HTML like: Links, Blod Texts Paragraphs and etc. All details below are added from your dashboard, for each post individually. Ultricies fringilla nostra fermentum aenean, iaculis aptent ante aenean sodales, interdum urna mauris.

Details

Previous

Iné projekty a aktivity