Za posledných 8 rokov  sme v našom susedstve zorganizovali vyše 120 rozmanitých aktivít a podujatí, na ktorých sa pravidelne zúčastňovali susedia z nášho blízkeho a širšieho okolia.

Aktivity zamerané na podporu občianskej angažovanosti – plánovacie stretnutia, brigády, workshopy mestského plánovania či diskusie so samosprávou.

Neformálne stretnutia zamerané na prepájanie susedov – pikniky, grilovačky, čítania litaratúry, ochutnávky vína, vytváranie háčkovaných grafitov atď.

Podujatia pre deti – Deň detí, bábkové divadlo, nový cirkus, súťaže, spoločné hry, šport, návšteva výrobcu cukrovej vaty a zoznamovacie aktivity pre deti aj rodičov.

Vzdelávacie aktivity zamerané na zvyšovanie povedomia o environmentálnych témach, ekológii a udržateľnom spôsobe života v meste.

Kultúrne podujatia – divadlo, koncerty, výstavy, návšteva potulnej galérie, operné vystúpenie, prezentácie kníh a besedy na rôzne témy.

Väčšie projekty – murálna maľba Arborétum, multifunkčný domček na dvore, komunitný coworking, komunitná záhrada, monumenty z ruín, Čas spomaliť a ďalšie.